SPAcademy Hakkında

Sabri Paşayiğit Architects, araştırma ve geliştirmeye önem veren yapısı ile eğitimlere de destek ve kaynak sağlamaktadır. Şirket içi eğitim ve gelişim için oluşturulan SP I Academy, eğitim faaliyetleri ile şirketin ihtiyaç duyduğu, kalifiye insan gücüne katkıda bulunarak, nitelikli iş gücü yetiştirebilen bir kurum olarak öne çıkmaktadır.

SP I Academy’nin amacı ihtiyaç duyulan alanlarda, bilim, teknoloji ve sanat birikiminden yararlanarak gelişen teknolojiyi kullanan, kaliteli, güncel ve yenilikçi, eğitim programları hazırlamak ve geliştirmektir. Çağın gerekleri ile şirket ihtiyaç ve koşullarını bütünleştirmek, teori ve uygulamayı birleştirerek hayata geçirilebilir bilgi ve beceriler kazandırmayı hedeflemiştir. Ortaya çıkan yeni teknoloji ve bilgileri sürekli olarak şirket içinde çalışanlara vermek ve kullanımını yaygınlaştırmak hedefler arasındadır.

SP I Academy, amaçları doğrultusunda, şirket içinden ve dışarıdan profesyonel eğitmenlerle ihtiyaç duyulan alanlarda, eğitim programları, kurslar, seminerler, konferanslar düzenler ve bu faaliyetlerin koordinasyonunu sağlar. SP I Academy’de planlanan eğitimler amacı, yapısı ve katılımcı kitlesi gibi faktörler dikkate alınarak çeşitli gruplara ayrılmıştır. 

iletişim

Nispetiye cad. Dalmaz Center No:112 Kat:1 Etiler 34337 İstanbul - Turkey
+902122529005 | info@spdo.com.tr